Conor.pl

Nasze kompetencje

Tworzymy dla Ciebie bezpieczne i stabilne usługi

• Stabilne systemy dedykowane
• Profesjonalne strony www
• Zarabiające sklepy www
• Skuteczne usługi SEM, SEO

Sprawdź jak wyglądają usługi zadowolonych klientów :

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

DOBRE PRAKTYKI

W firmie Conor wiemy, co tak naprawdę liczy się we współczesnym biznesie i marketingu. Koncentrujemy się tylko na tych metodach, które właśnie teraz, w obecnej rzeczywistości rynkowej, przynoszą najlepsze efekty. Patrzymy także w przyszłość – dlatego budując strategię wykorzystania stron www, oprogramowania dedykowanego dla naszych klientów szukamy sposobów na to, aby zwiększyć ich przychody, produktywność pracy nie tylko dziś, ale także w następnych latach.Tworzenie stron internetowych WordPress

Internet podlega nieustannym przemianom – metody promocji ewoluują. Kilkanaście lat temu samo posiadanie strony www było dla firmy źródłem prestiżu – dziś stronę www posiada każdy. Od dawna nie jest już ona wystarczającym narzędziem do skutecznego pozyskiwania klientów.

Ofertę firmy Conor dostosowaliśmy do realnych potrzeb współczesnych firm. Podzieliliśmy ją na trzy kluczowe obszary: strony www, oprogramowanie dedykowane, SEO i pozycjonowanie. Zapraszamy także do odwiedzenia strony aktualności, na którym publikujemy artykuły dotyczące: tworzenia stron www, tworzenia oprogramowania, pozycjonowania, SEO.

 

Tworzenie oprogramowania dedykowanego

Tworzenie oprogramowania to zadanie wzbudzające zawsze spory entuzjazm wśród całego zespołu pracowników. Wiele osób chce zaangażować się w projekt tworzenia oprogramowania dedykowanego. Na ogół w zespole długo konsultuje się wygląd widoków, przycisków, formularzy, warstwę graficzną czy funkcje. Niestety, gdy całość jest już gotowa, okazuje się często, że nie nadaje się ona do wykorzystania. Wówczas przedsiębiorstwo albo postanawia naprawić błędy i szuka nowego wykonawcy, albo też pozostawia odłogiem nieudany projekt i w ogóle do niego nie wraca.

Dlaczego niektóre aplikacje umierają śmiercią naturalną, choć na etapie powstawania wydają się ciekawe i potrzebne?

Jednym z najczęściej spotykanych błędów jest pominięcie różnic między stroną WWW a aplikacją. Tworzenie dedykowanego oprogramowania wymaga znacznie większych umiejętności i innego podejścia, niż miałoby to miejsce w przypadku strony internetowej. Trzeba przy tym pamiętać, że właściwie każdy projekt udostępniany za pośrednictwem sieci, który obejmuje technologie bardziej skomplikowane od HTML+CSS, można uznać za tworzenie oprogramowania dedykowanego.

Istnieje kilka elementów procesu projektowania, które zwiększają szansę nowego oprogramowania na sukces:

  • Dobra analiza sytuacji rynkowej Nowa aplikacja powinna dostarczać użytkownikom funkcjonalności lub korzyści, których nie mają dotychczas funkcjonujące aplikacje. Oczywiście współcześnie trudno jest znaleźć niszę całkowicie niezagospodarowaną, ale dokładne rozpoznanie potrzeb rynku i użytkowników dostarcza informacji o tym, czego brakuje w obecnie dostępnym oprogramowaniu.
  • Starannie przygotowana specyfikacja Tworzenie oprogramowania dedykowanego to złożony proces, dlatego warto solidnie się do niego przygotować. Zdecydowanie lepiej jest przygotować listę funkcjonalności uwzględniającą idee biznesowe i potrzeby użytkowników, niż kopiować już istniejące rozwiązanie.
  • Przemyślany model biznesowy Tworzenie oprogramowania dedykowanego ukierunkowane jest najczęściej na zysk. Może on być bezpośredni (pochodzić ze sprzedaży dostępu do oprogramowania) lub pośredni (gdy oprogramowanie wspiera określone procesy i w ten sposób przyczynia się do wzrostu liczby klientów przedsiębiorstwa). Model biznesowy projektu należy określić już na samym początku prac.
  • Wybór odpowiedniej technologii Branża IT dostarcza wiele narzędzi i środowisk możliwych do wykorzystania w tworzeniu oprogramowania. Należy wybrać taką, która nie tylko umożliwi łatwe odwzorowanie funkcjonalności określonych w specyfikacji, ale także stworzy warunki dla dalszego rozwoju projektu.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia w tworzeniu oprogramowania dedykowanego

Jako doświadczony zespół projektantów oprogramowania zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie procesu projektowania. Pomożemy w określeniu celów i modelu biznesowego, opracowaniu specyfikacji, doborze technologii, stworzeniu oprogramowania, a także jego testach.

W naszej pracy wspieramy się narzędziami dostarczanymi przez WordPress – najpopularniejszą na świecie platformę do tworzenia blogów i serwisów WWW. Dzięki połączeniu WordPressa z innymi technologiami informatycznymi uzyskujemy nieograniczone możliwości tworzenia oprogramowania dedykowanego.

Jesteśmy firmą, która od kilku lat tworzy strony internetowe Warszawa. Strony internetowe tworzone przez Conor wykonane są na sprawdzonych systemach CMS WordPress lub Joomla!. Oferujemy gwarancje na wszystkie usługi. Kupując usługi monitoringu i wsparcia w administracji strony www, masz pewność, że Twoja stron www będzie zawsze spełniała wymogi bezpieczeństwa. Dbamy za Ciebie o aktualizację stron www.

Zapraszamy na spotkanie, do rozmowy, do kontaktu. Nasze dane znajdziesz w stopce strony. Strony internetowe Warszawa, to nasza usługa. Strony internetowe Warszawa, to fraza, którą używają klienci aby znaleźć nas w internecie. Posiadamy biuro w Warszawie na Mokotowie. Tworzenie stron internetowych Mokotów, Mordor.