SEO, Pozycjonowanie

Będziemy pozycjonować Twoją stronę www

Zdobywaj nowych klientów
Zwiększaj znajomość marki
Sprzedawaj więcej

Odpowiedz sobie sam: jak nas znalazłeś w internecie?

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

POZYCJONOWANIE, WSPARCIE SEO

Pozycjonowanie Pozycjonowanie strony internetowe bardzo często polega na przebudowie / refaktoryzacji kodu pod kątem dla potrzeb SEO. Dodatkowo dokonujemy instalacji narzędzi dla potrzeb diagnostyki oraz badania danych statystycznych związanych z odwiedzinami.

Wycena usług pozycjonowania zawsze realizowana jest indywidualnie i jest uzależniona od wielu czynników - popularność i historia serwisu, siła fraz oraz konkurencyjne serwisy, ilość odpowiedniej treści na stronie oraz wiele innych.

Dodatkowo możemy zająć się optymalizacją pod katem wydajności. Jeden z najczęściej realizowanych punktów optymalizacyjnych to zmniejszenie ilości pamięci rezerwowanej podczas wykonywania skryptów PHP. Element ten często występuje w sklepach internetowych z bazami powyżej 2-3 tyś produktów, gdzie użytkowany jest moduł choćby porównywarek cen.

W ramach usług optymalizacji zaoferować również:

  • modyfikację szablonu pod kątem zmniejszenia ilości plików CSS oraz kompresji obrazów,
  • wdrożenie niezależnego mechanizmu cache,
  • optymalizację zapytań do bazy danych.

Usługa optymalizacji wymaga gruntownego audytu i pełnego dostępu do panelu administracyjnego oraz kodu. Należy pamiętać, że niektóre skrypty mogą być zaszyfrowane za pośrednictwem ionCube - optymalizacja takiego kodu jest możliwa jedynie przez autora.