Conor.pl

Nasze kompetencje

Tworzymy dla Ciebie bezpieczne i stabilne usługi

• Stabilne systemy dedykowane
• Profesjonalne strony www
• Zarabiające sklepy www
• Skuteczne usługi SEM, SEO

Sprawdź jak wyglądają usługi zadowolonych klientów :

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

Projektowanie stron www Warszawa

Projektowanie stron www, które będą żyła warto abyś skorzystał z WordPress lub Joomla!, jako systemów zarządzania treścią. Duża społeczność zarówno developerów jak i użytkowników, długi okres rozwijania daje nadzieję, że system będzie w kolejnych latach wspierał zmiany zachodzące w internecie.

Jak wiesz z różnych artykułów WordPress jest najbardziej popularnym systemem zarzadzania treścią w Polskim internecie. Na świecie ponad 25% jest zarządzanych przez WordPress. Drugim najbardziej popularnym system zarządzania treścią jest Joomla.! Nasza firma, Conor posiada kompetencje w obu systemach zarządzani treścią. Projektowanie stron www Warszawa to nasza specjalność.

Zdecydowałeś się, że nie będziesz samemu tworzyć stronę internetową, ale skorzystasz z usług firmy.

Projektując stronę www zastanawiasz się:

 • Jak wybrać firmę tworzącą strony internetowe?
 • Jakie materiały powinieneś przygotować, aby firma tworząca strony www mogła wykonać swoją usługę?
 • Ile kosztuje strona internetowa WordPress?
 • Ile kosztuje strona internetowa Joomla!?
 • Ile czasu projektuje się stronę internetową WordPress?
 • Ile czasu projektuje się stronę internetową Joomla!?

Na te pytania postaram się odpowiedzieć w artykule.

Projektowanie stron www Warszawa

Jak wybrać firmę tworzącą strony internetowe?

Generalnie masz do wyboru trzy działania:

 • Wyniki wyszukiwania Google. Wyniki wyszukania na frazę Tworzenie stron internetowych WordPress na mapce w Warszawie masz link do Conor.pl.
 • Ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym. Możesz wybrać jeden z bardziej popularnych jak OLX, Oferia, Aleo, lub portal niszowy, skierowany do developerów WordPress. Wynikiem stworzenia ogłoszenia otrzymasz oferty od różnych firm, które posiadają kompetencje w WordPress. Pamiętaj, że im bardziej precyzyjnie określisz swoje potrzeby tym lepszą otrzymasz ofertę.
 • Polecenia, najlepiej spytaj się swoich znajomych, którzy już skorzystali z takich usług. Ich uwagi i doświadczenie są cennym źródłem informacji.

Wybierając firmę, oprócz rozmowy telefonicznej i wymiany email warto, abyś znalazł czas, aby się spotkać najlepiej w biurze firmy. Będziesz miał możliwość poznania ludzi, sposobu ich pracy. Spotkanie, nie jest warunkiem konieczny, ale warto abyś się zastanowił czy fizyczne spotkanie z przedstawicielami firmy nie da Ci większej gwarancji realizacji projektu.

Projektowanie stron www Warszawa, jakie materiały powinieneś przygotować, aby firma tworząca strony internetowe mogła wykonać swoją usługę?

Przygotuj kilka informacji o Twojej stronie internetowej, opisz:

 • Cel strony internetowej, po Co ją tworzysz
 • Grupę docelową, przygotuj opis demograficzny i behawioralnych użytkowników strony www. Przygotuj persony.
 • Działanie, opisz działanie, jakie ma wykonać użytkownik na Twojej stronie www. Inaczej nazywa się to Call To Action -CTA. Stronę www tworzysz w jakimś określonym celu, treści publikowane na stronie, mają za zadanie przyciągnąć, zainteresować internautów. CTA ma wykonać użytkownik abyś zrealizował swój cel.
 • Charakter strony internetowej, czym ma być, blogiem, sklepem, wydawnictwem, wizytówką, stroną firmową, aplikacją wielostronną, stroną www aplikacji mobilnej
 • Liczba artykułów i treści
 • Rodzaje treści, tekst, grafiki, wideo, webcasty.
 • Obszary strony internetowej, czy wszystkie treści publikowane na stronie internetowej mają być dostępne dla wszystkich, czy też będzie posiadała obszary dostępne po zalogowaniu.
 • Częstotliwość publikowania treści.
 • Kolorystyka strony internetowej.
 • Wzorce wizualne, wybierz kilka stron, które Ci się po prostu podobają. Nie ograniczaj się tylko do własnej branży. Wybierz stronę, która Cię urzekła, zachwyciła.
 • Wzorce konkurencyjne, przygotuj listę kilkunastu stron www, które dotyczą Twojej branży, Twojego tematu.

Projektowanie stron www Warszawa, iIle kosztuje strona internetowa WordPress?

Nie ma jednej odpowiedz i na tak postawione pytanie, ile kosztuje strona internetowa WordPress. Wszystko zależy od tego, co opisałeś w powyższych punktach. Poniżej podaję przykładowe wartości stworzenia strony www:

 • Koszt strony www WordPress wizytówka – posiada 3-5 punktów menu m. in.: kontakt, usługi, o nas aktualności. Motyw WordPress bezpłatny – koszt 1200 zł netto.
 • Koszt strony internetowej WordPress blog posiada 3-5 punktów menu m. in.: kontakt, blog, o mnie, współpraca. Motyw WordPress bezpłatny – koszt 1800 zł netto.
 • Koszt strony www WordPress firmowa posiada 5-7 punktów menu m. in.: kontakt, produkty, o nas, aktualności, wiedza. Motyw WordPress indywidualny – koszt 3000 zł netto.
 • Koszt strony internetowej WordPress sklep posiada 5-7 punktów menu m. in.: kontakt, produkty, o nas, aktualności, wiedza. Motyw WordPress indywidualny – koszt 5000 zł netto.

Projektowanie stron www Warszawa, ile kosztuje strona internetowa Joomla!?

Nie ma jednej odpowiedz i na tak postawione pytanie, ile kosztuje strona internetowa Joomla!. Wszystko zależy od tego, co opisałeś w powyższych punktach. Poniżej podaję przykładowe wartości stworzenia strony www:

 • Koszt strony internetowej Joomla! wizytówka – posiada 3-5 punktów menu m. in.: kontakt, usługi, o nas aktualności. Motyw Joomla! bezpłatny – koszt 1200 zł netto.
 • Koszt strony internetowej Joomla! blog posiada 3-5 punktów menu m. in.: kontakt, blog, o mnie, współpraca. Motyw Joomla! bezpłatny – koszt 1800 zł netto.
 • Koszt strony internetowej Joomla! firmowa posiada 5-7 punktów menu m. in.: kontakt, produkty, o nas, aktualności, wiedza. Motyw Joomla!  indywidualny – koszt 3000 zł netto.
 • Koszt strony internetowej Joomla! sklep posiada 5-7 punktów menu m. in.: kontakt, produkty, o nas, aktualności, wiedza. Motyw Joomla! indywidualny – koszt 5000 zł netto.

Projektowanie stron www Warszawa, czas tworzenia strony www WordPress

Kolejny raz mogę napisać, wszystko zależy od tego, co potrzebujesz. Możesz spodziewać się realizacji strony www WordPress w następującym okresie czasu:

Projektowanie stron www Warszawa, czas tworzenia strony wwwJoomla!

Kolejny raz mogę napisać, wszystko zależy od tego, co potrzebujesz. Możesz spodziewać się realizacji strony www WordPress w następującym okresie czasu:

 • Tworzenie stron www Joomla!, wizytówka 3 tygodnie.
 • Tworzenie stron www Joomla!, blog 4 tygodnie.
 • Tworzenie stron www Joomla!, firmowa 5 tygodni.
 • Tworzenie stron www Joomla!, sklep 8 tygodni.

Wszystkie czasy podałem, przy założeniu, że odpowiesz na każde nasz zapytanie w ciągu 8 h roboczych.

Zapoznałeś się z artykułem. Zaciekawił Ciebie opis naszych kompetencji. Szukasz frazy w internecie projektowanie stron www Warszawa, strony internetowe Warszawa. Znalazłeś naszą firmę. Skontaktuj się z nami. Spotkajmy się na Mokotowie, gdzie tworzymy strony internetowe w Warszawie. Projektujemy strony internetowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Klienci składający zamówienie na projektowanie stron www Warszawa mogą być spokojni o jakość serwisów, które otrzymają. W Conor przywiązujemy wagę nie tylko do samego etapu przygotowywania strony, ale także do przyszłego rozwoju serwisu. Zawsze ostrzegamy klientów przed błędami, które mogliby popełnić. Tak właśnie rozumiemy profesjonalne projektowanie stron www. Warszawa to wymagający rynek o dużej konkurencyjności. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą tu działalność nie mają czasu na eksperymentowanie – dlatego doradzamy im od razu najskuteczniejsze rozwiązania, dopasowane do branży i specyficznych potrzeb firmy.

Podsumowanie

W Conor zajmujemy się właśnie ‘projektowaniem stron www Warszawa’ - to nasza sztandarowa oferta. Główną specjalnością zespołu są serwisy (także landing page) ukierunkowane mocno na realizację celów, wskazanych przez klientów. Wykazujemy się bardzo wysoką skutecznością, gdy firmy zlecają nam projektowanie stron www w Warszawie, ponieważ każdą pracę poprzedzamy gruntowną analizą oczekiwań, potrzeb zarówno zamawiającego, jak i odbiorców. Jedną z naszych specjalizacji jest dostarczanie rozwiązań IT, które wspierają generowanie leadów, czyli pozyskiwanie zapytań oraz kontaktów.

Cena tworzenia stron www WordPress w Warszawie może być różna w zależności od oczekiwań i wymagań konkretnego klienta, ale też od charakteru projektu i metod pracy stosowanych w firmie IT. Warto jednak pamiętać o tym, że dobrze zaprojektowana strona www, ułatwiająca późniejszą rozbudowę, aktualizacje i dalsze modyfikacje to inwestycja na wiele lat. Serwisy projektowane w ramach oferty tworzenia stron WordPress Warszawa można dowolnie modyfikować – nie tylko poprzez indywidualne prace programistyczne, ale też poprzez odpowiednio dobrane wtyczki i inne skrypty. Wszystkie elementy dostarczane przez społeczność WordPress podlegają aktualizacjom – to ważne, ponieważ aby zapewnić bezpieczeństwo strony www wystarczy dbać o systematyczne uaktualnianie posiadanych skryptów.

Usługi Conor