Systemy dedykowane

Stworzymy dla Ciebie system dedykowany

Sprawnie i szybko wykonasz swoje zadania
Efektywniej zarządzasz pracownikami
Uwalniasz potencjał Twojego zespołu

Sprawdź jak wyglądają systemy zadowolonych klientów:

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

SYSTEMY DEDYKOWANE TWORZENIE OPROGRAMOWANIA W PHP I MYSQL

Zajmujemy się budową / refaktoryzacją rozwiązań dedykowanych dla konkretnych celów i branż biznesowych. Staramy się zawsze dostosować tworzone narzędzie do potrzeb konkretnej firmy, gdzie wszystkie funkcjonalności oraz role użytkowników dostosowane są dokładnie do konkretnego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie takie powstaje od podstaw i zawiera wyłącznie elementy wykorzystywane przez użytkowników konkretnej firmy.

Przed wysłaniem zapytania w konkretnej sprawie, zalecamy zapoznać się z lekturą artykułu - dobre praktyki. Tekst informuje o wielu kwestiach technicznych, z którymi zetkniesz się na etapie realizacji zlecenia. Oferta, którą Ci przygotujemy będzie dzięki temu bardziej szczegółowa.

Tworzenie oprogramowania webowego w PHP i MySQL opieramy głównie o metodykę SCRUM, gdzie prace dzielimy na krótkie etapy / sprinty. Każdy etap wymaga też szybkiej reakcji ze strony Klienta, w kwestii zmiany ewentualnych założeń lub zgłaszania uwag.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

 • analizę przedwdrożeniową oraz brief specyfikacji wymagań,
 • rozszerzenie specyfikacji wymagań do pełnej postaci,
 • makietowanie (rozkład oraz przestrzenie rezerwowane przez elementy systemu),
 • integrację systemów informatycznych, np. na bazie komunikacji za pośrednictwem web service, plików XML, itp.,
 • prototyp aplikacji (prezentacja interface-u oddająca wygląd systemu),
 • wykonanie (połączone z zestawem UNIT testów) oraz wdrożenie aplikacji,
 • wdrożenie certyfikatu SSL (https),
 • rozwój systemu oraz wersjonowanie produktu połączone z rozbudową nowych funkcjonalności,
 • dokumentacja techniczna kodu oraz dokumentacja interface-u użytkownika.

Główne technologie na jakich bazujemy:

 • PHP + ZF,
 • MySQL,
 • JS, jQuery, Angular,
 • CSS, Bootstrap,
 • repozytoria GIT / SVN.

Systemy dedykowane, jako źródło przewagi konkurencyjnej

Świat się zmienia, Twój biznes też ciągle podlega zmianom. Jeżeli spojrzysz wstecz, przypomnisz sobie jak pracowałeś nawet trzy lata temu, sam dostrzeżesz zmiany. Z pewnością zauważysz, że:

 • Wzrosła liczba Twoich konkurentów,
 • Koszty wejścia na rynek zmalały,
 • Produkty, są coraz bardziej podobne do siebie,
 • Klienci są coraz lepiej wyedukowani.
 • Zmiana wartość produktów dla klientów,
 • Dewaluacja wartości produktów,
 • Redukcja kosztów transakcji,

Zadaj sobie pytania,

 • Co ja zrobiłem we własnej firmie, aby pozyskać nowych klientów?
 • Jakie nowe produkty wdrożyłem do w tym roku?
 • W jakim obszarze tworzę wartość dla klientów?
 • Czy wartość, którą tworzę stanowi barierę wejścia na mój rynek?
 • Czy wartość, która tworzę jest istotna dla klientów?
 • Jak istotna jest wartość, która tworzę?

Systemy dedykowane, jako źródło przewagi konkurencyjnej

To jest tytuł artykułu, ale to również konkretna propozycja dla Twojej firmy. Skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci stworzyć wartość dodaną poprzez stworzenie systemu dedykowanego.

Systemy dedykowane mogą stanowić istotne, trudne do skopiowania, źródło przewagi konkurencyjnej Twojej firmy. Mogą wspierać firmę zarówno w usprawnieniu wewnętrznych procesów biznesowych jak również w tworzeniu dodatkowej wartości w ramach oferowanych produktów.

Systemy dedykowane mogą być źródłem usprawnienia istniejących procesów biznesowych w firmie. Mogą przyczynić się do redukcji czasu, ograniczenia kosztów związanych z projektowaniem produktów, analizowaniem danych o klientach.

Innym obszarem zastosowania systemów dedykowanych jest stworzenie nowego modelu biznesowego firmy. Modelu biznesowego, w którym wartości dla klientów będą tworzone w nowych obszarach. Przewagi konkurencyjnej w łańcuchu wartości.

Stworzenie nowej, niepowtarzalnej wartości poprzez wdrożenie systemów dedykowanych pozwala firmie osiągnąć realne wartości dla klientów:

 • Trudne do skopiowania,
 • Kosztowne we wdrożeniu dla konkurentów,
 • Wymagające długiego okresu tworzenia i implementacji,
 • Tworzące nowy błękitny ocean,
 • Istotne dla klientów.

Zjawiska rynkowe uzasadniające istotność wdrożenia systemów dedykowanych, jako źródeł przewag konkurencyjnych:

Migracja wartości 

 • Przenikanie się branż
 • Migracja wartości pomiędzy branżami

Ciągły rozwój wszystkich technologii umożliwia tworzenie nowych rynków i marginalizację istniejących. Typowymi tego przykładami są firmy z branży fotograficznej, a obecnie przemysł samochodowy, usługi noclegowe, dystrybucja żywności, transport publiczny. Nie ma obecnie branży, w której nie występuje migracja wartości. Rynki różnią się tylko jej skalą i czasem kiedy to nastąpi.

Zmiana struktury organizacyjnej firm

Wraz z marginalizacją kosztów transakcyjnych znika potrzeba posiadania wszystkich procesów biznesowych w ramach jednej firmy. Koszty transakcyjne maleją w związku z powszechnym dostępem do danych.

Firmy posiadające wysokie kompetencje w swoich własnych wewnętrznych obszarach, powinny świadczyć tego rodzaju usługi dla innych firm. Firma produkująca podzespoły elektroniczne, posiadająca wysokie kompetencje i tworząca wysoką wartość w tym obszarze. Stosująca podzespoły we własnych urządzeniach powinna sprzedawać je innym firmom. Pozwoli to jej jeszcze lepiej wykorzystać zbudowane i posiadane kompetencje.

W ten sposób firma może oferować zupełnie nowe produkty, dla nowych klientów, na nowych rynkach. Firma tworzy zupełnie nową wartość. Wartość, w obszarze, w którym już obecnie dominuje na rynku.

Zacznij sprzedawać to, co robi Twoja firma najlepiej w ramach własnej organizacji. Jeżeli jakiś proces Twoja firma wykonuje najlepiej na świecie, to znaczy, że inne firmy też są w stanie tą wartość docenić. Stwórz z tej kompetencji nową wartość dla klientów.

System dedykowany jako źródło nowego modelu biznesowego firmy

Posiadanie i korzystanie ze standardowych systemów ERP, CRM, obiegu dokumentów nie tworzy obecnie istotnej wartości na rynku. Nie tworzy, ponieważ każda firma już posiada tego typu rozwiązanie. Nie możesz się wyróżnić poprzez fakt korzystania z tego, co posiadają wszyscy. Aby stworzyć nową, unikalna wartość musisz korzystać z systemów dedykowanych. Systemów unikalnych, tak samo jak unikalna jest Twoja firma, jak unikalne są procesy biznesowe, które w niej zachodzą.

Jeżeli wszystkie firmy korzystają z powszechnie dostępnych systemów informatycznych źródłem przewagi konkurencyjnej może być system dedykowany B2B. Aplikacja B2B integrująca Twoich dostawców i klientów w celu stworzenia jednego, wspólnego łańcucha wartości. To w integracji i optymalizacji procesów biznesowych różnych firm leży obecnie możliwość tworzenia wartości i największej przewagi konkurencyjnej.

Aby osiągnąć nową, unikalna wartość, spójrz na swoją firmę szerzej. Wyjdź poza ściany i mury Twojej firmy. Spójrz na Twoich partnerów biznesowych, klientów, dostawców, kooperantów. Spójrz na nich wszystkich jako źródła tworzenia wartości. Unikalnych wartość, które umożliwią stworzenie istotnej przewagi konkurencyjnej dla Twojej firmy. Kluczem do stworzenia nowej wartości jest współpraca oraz zaufanie do każdego uczestnika procesu.

Już dzisiaj są firmy, które zarządzają magazynami półproduktów, które dostarczają w fabrykach swoich klientów. To dostawcy surowców posiadają wiedzę o stanach magazynowych swoich klientów. To dostawcy sami określają najbardziej optymalne terminy i wielkości dostaw. Producenci zajmują się produkcją, a nie zarządzaniem dostawami i stanami magazynowymi.

Poprzez systemy dedykowane właściwie każda firma może przerzucić na dostawców lub klientów takie dostarczanie danych, które jest optymalne. Każdy z dostawców czy klientów poświęci tylko kilka minut. Te chwile spędzone z formularzem w internecie mogą skutkować oszczędnościami polegającymi na redukcji etatu Twojej firmie.

Pamiętaj, że nie ważne, co zrobisz, nie ważne ile przeznaczysz na to pieniędzy nie ważne jak istotną uzyskasz przewagę konkurencyjną. Uzyskasz przewagę konkurencyjną tylko na określony czas. Uzyskasz przewagę konkurencyjną na określonym rynku. Nigdy nie stój w miejscu. Twórz stale nowe przewagi konkurencyjne.  Wykorzystaj systemy dedykowane.

W obszarze tworzenia unikalnej wartość dla klientów systemy dedykowane tworzą unikalną możliwość. Możliwość, z której warto skorzystać. Zbuduj swoją przewagę konkurencyjną wokół systemu dedykowanego. Jego twórcę masz na wyciagnięcie ręki. Jesteś na stronie firmy tworzącej systemy dedykowane.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę Twojego oprogramowania:

WYBRANE REALIZACJE WDRAŻANE / MODYFIKOWANE NA PRZESTRZENI OSTATNICH 3 LAT

 • SKLEPY LASEROWE

  SKLEPY LASEROWE

  Zaawansowany system sklepowy, wyposażony w narzędzia wspierające sprzedaż sieciową. Obsługa profitów, zgłoszenia serwisowe, wizytówki sklepów - to tylko wybrane funkcjonalności. W pełni autorskie rozwiązanie. PHP, ZF, MySQL.

 • PRZETARGI BIUROWE

  PRZETARGI BIUROWE

  Rozbudowany portal oparty na silniku PrestaShop. Serwis zintegrowany z systemem CELCEN. Główną funkcjonalnością jest możliwość tworzenia specyfikacji przetargowych.

 • WANZL SHOP SOLUTIONS

  WANZL SHOP SOLUTIONS

  Niewielka autorska aplikacja wraz z systemem CMS. Koszyk inspiracji, tagi, zarządzanie treścią. Bardzo lekki silnik, który pozwala działać sprawnie nawet przy dużym natężeniu ruchu.

 • OFISOWO

  OFISOWO

  Portal oparty na silniku PrestaShop. Serwis integruje sklepy internetowe należące do grupy CELCEN. OFISOWO pełni tu rolę porównywarki cenowej.

 • MBPR

  MBPR

  Rozbudowany portal internetowy oparty na dedykowanym rozwiązaniu. Wyszukiwarka z podpowiedziami, rozbudowany system uprawnień z dostępem do poszczególnych funkcjonalności, dedykowany system konsultacji społecznych, liczniki pobrań załączników i wiele innych.

 • EDCS

  EDCS

  Autorski system informatyczny dedykowany dla potrzeb firmy windykacyjnej. Oparty o technologie PHP + ZF. System raportów, siatka uprawnień z ograniczeniami dla różnych grup użytkowników, system przypomnień i wiele innych.

 • GE PARTNER

  GE PARTNER

  Rozbudowane narzędzie wpierające działanie programu partnerskiego GE. Narzędzia raportowania, wymiana punktów na nagrody, integracja z bramką SMS oraz wiele innych. W pełni autorskie rozwiązanie. PHP, ZF, MySQL.

 • BS-DIRECT

  BS-DIRECT

  Zaawansowany system CRM wspierający pracę brokerów w firmie Benefit Solution. Każdy z kilkunastu modułów realizuje niezależne i dedykowane funkcjonalności. Rozbudowana siatka uprawień czyni ten system indywidualnym dla każdego użytkownika. W pełni autorskie rozwiązanie. PHP, ZF, MySQL.