Systemy dedykowane

Stworzymy dla Ciebie system dedykowany

Sprawnie i szybko wykonasz swoje zadania
Efektywniej zarządzasz pracownikami
Uwalniasz potencjał Twojego zespołu

Sprawdź jak wyglądają systemy zadowolonych klientów:

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

SYSTEMY DEDYKOWANE TWORZENIE OPROGRAMOWANIA W PHP I MYSQL

Zajmujemy się budową / refaktoryzacją rozwiązań dedykowanych dla konkretnych celów i branż biznesowych. Staramy się zawsze dostosować tworzone narzędzie do potrzeb konkretnej firmy, gdzie wszystkie funkcjonalności oraz role użytkowników dostosowane są dokładnie do konkretnego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie takie powstaje od podstaw i zawiera wyłącznie elementy wykorzystywane przez użytkowników konkretnej firmy.

Przed wysłaniem zapytania w konkretnej sprawie, zalecamy zapoznać się z lekturą artykułu - dobre praktyki. Tekst informuje o wielu kwestiach technicznych, z którymi zetkniesz się na etapie realizacji zlecenia. Oferta, którą Ci przygotujemy będzie dzięki temu bardziej szczegółowa.

Tworzenie oprogramowania webowego w PHP i MySQL opieramy głównie o metodykę SCRUM, gdzie prace dzielimy na krótkie etapy / sprinty. Każdy etap wymaga też szybkiej reakcji ze strony Klienta, w kwestii zmiany ewentualnych założeń lub zgłaszania uwag.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

 • analizę przedwdrożeniową oraz brief specyfikacji wymagań,
 • rozszerzenie specyfikacji wymagań do pełnej postaci,
 • makietowanie (rozkład oraz przestrzenie rezerwowane przez elementy systemu),
 • integrację systemów informatycznych, np. na bazie komunikacji za pośrednictwem web service, plików XML, itp.,
 • prototyp aplikacji (prezentacja interface-u oddająca wygląd systemu),
 • wykonanie (połączone z zestawem UNIT testów) oraz wdrożenie aplikacji,
 • wdrożenie certyfikatu SSL (https),
 • rozwój systemu oraz wersjonowanie produktu połączone z rozbudową nowych funkcjonalności,
 • dokumentacja techniczna kodu oraz dokumentacja interface-u użytkownika.

Główne technologie na jakich bazujemy:

 • PHP + ZF,
 • MySQL,
 • JS, jQuery, Angular,
 • CSS, Bootstrap,
 • repozytoria GIT / SVN.

Kreowanie nowego oprogramowania to zadanie wzbudzające zawsze spory entuzjazm wśród całego zespołu pracowników. Wiele osób chce zaangażować się w projekt tworzenia oprogramowania dedykowanego. Na ogół w zespole długo konsultuje się wygląd widoków, przycisków, formularzy, warstwę graficzną czy funkcje. Niestety, gdy całość jest już gotowa, okazuje się często, że nie nadaje się ona do wykorzystania. Wówczas przedsiębiorstwo albo postanawia naprawić błędy i szuka nowego wykonawcy, albo też pozostawia odłogiem nieudany projekt i w ogóle do niego nie wraca.

Dlaczego niektóre aplikacje umierają śmiercią naturalną, choć na etapie powstawania wydają się ciekawe i potrzebne?

Jednym z najczęściej spotykanych błędów jest pominięcie różnic między stroną WWW a aplikacją. Tworzenie dedykowanego oprogramowania wymaga znacznie większych umiejętności i innego podejścia, niż miałoby to miejsce w przypadku strony internetowej. Trzeba przy tym pamiętać, że właściwie każdy projekt udostępniany za pośrednictwem sieci, który obejmuje technologie bardziej skomplikowane od HTML+CSS, można uznać za tworzenie oprogramowania dedykowanego.

Istnieje kilka elementów procesu projektowania, które zwiększają szansę nowego oprogramowania na sukces:

 • Dobra analiza sytuacji rynkowej Nowa aplikacja powinna dostarczać użytkownikom funkcjonalności lub korzyści, których nie mają dotychczas funkcjonujące aplikacje. Oczywiście współcześnie trudno jest znaleźć niszę całkowicie niezagospodarowaną, ale dokładne rozpoznanie potrzeb rynku i użytkowników dostarcza informacji o tym, czego brakuje w obecnie dostępnym oprogramowaniu.
 • Starannie przygotowana specyfikacja Tworzenie oprogramowania dedykowanego to złożony proces, dlatego warto solidnie się do niego przygotować. Zdecydowanie lepiej jest przygotować listę funkcjonalności uwzględniającą idee biznesowe i potrzeby użytkowników, niż kopiować już istniejące rozwiązanie.
 • Przemyślany model biznesowy Tworzenie oprogramowania dedykowanego ukierunkowane jest najczęściej na zysk. Może on być bezpośredni (pochodzić ze sprzedaży dostępu do oprogramowania) lub pośredni (gdy oprogramowanie wspiera określone procesy i w ten sposób przyczynia się do wzrostu liczby klientów przedsiębiorstwa). Model biznesowy projektu należy określić już na samym początku prac.
 • Wybór odpowiedniej technologii Branża IT dostarcza wiele narzędzi i środowisk możliwych do wykorzystania w tworzeniu oprogramowania. Należy wybrać taką, która nie tylko umożliwi łatwe odwzorowanie funkcjonalności określonych w specyfikacji, ale także stworzy warunki dla dalszego rozwoju projektu.

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia w tworzeniu oprogramowania dedykowanego

Jako doświadczony zespół projektantów oprogramowania zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie procesu projektowania. Pomożemy w określeniu celów i modelu biznesowego, opracowaniu specyfikacji, doborze technologii, stworzeniu oprogramowania, a także jego testach.

W naszej pracy wspieramy się narzędziami dostarczanymi przez WordPress – najpopularniejszą na świecie platformę do tworzenia blogów i serwisów WWW. Dzięki połączeniu WordPressa z innymi technologiami informatycznymi uzyskujemy nieograniczone możliwości tworzenia oprogramowania dedykowanego.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę Twojego oprogramowania:

WYBRANE REALIZACJE WDRAŻANE / MODYFIKOWANE NA PRZESTRZENI OSTATNICH 3 LAT

 • SKLEPY LASEROWE

  SKLEPY LASEROWE

  Zaawansowany system sklepowy, wyposażony w narzędzia wspierające sprzedaż sieciową. Obsługa profitów, zgłoszenia serwisowe, wizytówki sklepów - to tylko wybrane funkcjonalności. W pełni autorskie rozwiązanie. PHP, ZF, MySQL.

 • PRZETARGI BIUROWE

  PRZETARGI BIUROWE

  Rozbudowany portal oparty na silniku PrestaShop. Serwis zintegrowany z systemem CELCEN. Główną funkcjonalnością jest możliwość tworzenia specyfikacji przetargowych.

 • WANZL SHOP SOLUTIONS

  WANZL SHOP SOLUTIONS

  Niewielka autorska aplikacja wraz z systemem CMS. Koszyk inspiracji, tagi, zarządzanie treścią. Bardzo lekki silnik, który pozwala działać sprawnie nawet przy dużym natężeniu ruchu.

 • OFISOWO

  OFISOWO

  Portal oparty na silniku PrestaShop. Serwis integruje sklepy internetowe należące do grupy CELCEN. OFISOWO pełni tu rolę porównywarki cenowej.

 • MBPR

  MBPR

  Rozbudowany portal internetowy oparty na dedykowanym rozwiązaniu. Wyszukiwarka z podpowiedziami, rozbudowany system uprawnień z dostępem do poszczególnych funkcjonalności, dedykowany system konsultacji społecznych, liczniki pobrań załączników i wiele innych.

 • EDCS

  EDCS

  Autorski system informatyczny dedykowany dla potrzeb firmy windykacyjnej. Oparty o technologie PHP + ZF. System raportów, siatka uprawnień z ograniczeniami dla różnych grup użytkowników, system przypomnień i wiele innych.

 • GE PARTNER

  GE PARTNER

  Rozbudowane narzędzie wpierające działanie programu partnerskiego GE. Narzędzia raportowania, wymiana punktów na nagrody, integracja z bramką SMS oraz wiele innych. W pełni autorskie rozwiązanie. PHP, ZF, MySQL.

 • BS-DIRECT

  BS-DIRECT

  Zaawansowany system CRM wspierający pracę brokerów w firmie Benefit Solution. Każdy z kilkunastu modułów realizuje niezależne i dedykowane funkcjonalności. Rozbudowana siatka uprawień czyni ten system indywidualnym dla każdego użytkownika. W pełni autorskie rozwiązanie. PHP, ZF, MySQL.