Sklepy internetowe

Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy

Bezpieczny, certyfikat RapidSSL
Szybki, na dedykowanym serwerze
Dostosowany do potrzeb klientów

Sprawdź jak wyglądają sklepy zadowolonych klientów:

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

TWORZENIE SKLEPÓW WWW

Tworzenie sklepów www

Jeśli planujesz działalność na rynku e-commerce, rywalizujesz z największymi firmami w  swojej branży. Kiedyś konkurencją dla sklepu były inne punkty w tym samym mieście lub dzielnicy. Teraz – w sieci WWW – konkurujesz z innymi sklepami z całej Polski. Niektóre z nich prowadzone są przez potentatów. W takiej sytuacji nie ma miejsca na błędy.

Podczas tworzenia sklepu internetowego sięgamy po najbardziej aktualną wiedzę o e-commerce. Dysponujemy aktualnymi wynikami badań pokazującymi: jak chcą kupować klienci, jak pozyskać ich uwagę i czego unikać, by nie zrazić ich do zakupów w sklepie. Nieustannie analizujemy wszystkie nowości w e-commerce, słuchamy autorytetów i uzupełniamy ich wiedzę o nasze własne doświadczenia. Przeprowadzamy bieżące testy, analizując sposób, w jaki użytkownicy korzystają ze sklepu oraz dostosowując funkcjonalności do ich nawyków zakupowych. W przypadku modyfikacji istniejących sklepów wykonujemy audyt skuteczności sklepu i przed rozpoczęciem działań naprawczych, przedstawiamy Ci raport z omówieniem wniosków.

Wdrażamy zaawansowane statystyki. Dostarczają nam one nie tylko danych o skuteczności kampanii marketingowej, ale także pozwalają na redukcję problemu porzucanych koszyków i tym samym zwiększają liczbę konwersji. Dbamy zatem o to, by nie tylko pozyskiwać użytkowników sklepu, ale także jak największą liczbę z nich przekonać, by zostali Twoimi klientami.

Tworzymy sklepy internetowe PrestaShop. Każdy sklep oparty jest o przejrzysty, przyjazny system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu masz zawsze pełną kontrolę nad zawartością sklepu i możesz dowolnie modyfikować zakres oferty, parametry produktów czy zdjęcia. Dbamy o to, aby wszystkie zastosowane rozwiązania skutecznie nakłaniały do zakupów i od pierwszej chwili obecności użytkownika w serwisie ułatwiały wyszukanie oraz zamawianie produktów.