Strony www Wordpress

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną stronę www

Bezpieczna, certyfikat RapidSSL
Szybka, na dedykowanym serwerze
Gwarancja na trzy lata

Sprawdź, jak wyglądają skuteczne strony WWW:

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WORDPRESS

Tworzenie stron internetowych opieramy głównie na CMS WordPress. Obecnie wdrażane szablony dostosowane są do urządzeń mobilnych i w pełni responsywne, czyli rozpoznawanie rozdzielczości i dostosowanie do wielkości konkretnego samartfona lub tabletu – Responsive Web Design, w skrócie RWD.

Nasz bezpośredni obszar działalności to głównie Warszawa / Mokotów i bliskie okolice. W większości przypadków staramy się spotkać z Klientem osobiście, w sytuacjach wyjątkowych, wdrożenie odbywa się w całości zdalnie.

NIE WYŁĄCZNIE TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Kompleksowe wdrożenia stron internetowych dla biznesu nie polegają wyłącznie na uruchomieniu samego szablonu, dlatego dodatkowo możemy zaoferować:

 • rejestrację i utrzymanie domeny,
 • hosting i pocztę elektroniczną,
 • obróbkę / przygotowanie zdjęć (rozdzielczość, kadrowanie, itp.) dla potrzeb osadzenia ich na stronie WWW,
 • montaż krótkich filmów z Twojego materiału VIDEO, dla potrzeb serwisu YouTube, Vimeo, itp.,
 • optymalizację kodu, wydajności, SEO, itp.,
 • dedykowane oprogramowanie / moduły tworzone w języku PHP + MySQL oraz modyfikację obecnych,
 • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
 • tworzenie branżowych / marketingowych tekstów do zakładek (copywriting),
 • tłumaczenie obecnych treści na inne języki oraz uruchomienie witryny wielojęzycznej.

 

Chcesz zamówić stworzenie strony internetowej. Wyobraź sobie, że znajdujesz zespół fachowców, którzy przygotują dla Ciebie serwis, i wiesz, że nie pracują sami. Do dyspozycji mają tysiące doradców w różnych krajach i mogą skorzystać z ich wsparcia, gdy tylko jest to potrzebne . Mają też ogromne archiwum różnych aplikacji, a każdą z nich mogą w dowolny sposób zmodyfikować i przystosować do Twoich potrzeb.

Twoja strona internetowa jest zatem tak dobra i starannie przetestowana, jakby pracował nad nią wspólnie zespół programistów z całego świata. Brzmi interesująco?

W takim razie wiesz już, dlaczego tworząc strony internetowe, bazujemy na z narzędziach dostarczanych przez WordPress. Nie wyważamy otwartych drzwi: skoro międzynarodowa społeczność informatyków stworzyła system, który bije rekordy popularności, korzystamy z niego! Ale uzyskujemy dla Ciebie rezultaty, których nie mógłbyś osiągnąć, stosując wyłącznie gotowe narzędzia WordPress.

Sztuka tworzenia stron internetowych WordPress polega na tym, by przystosować te rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb – i to na każdym poziomie serwisu:

 • Wdrażamy wszystkie potrzebne funkcjonalności. Formularz kontaktu, live-chat, system dodawania komentarzy, składania zamówień, wyszukiwarki, porównywarki... Twoi użytkownicy mogą potrzebować wielu funkcji, które wykraczają daleko poza zwykłe przeglądanie treści strony. Dzięki wtyczkom WordPress i odpowiednim modyfikacjom programistycznym wdrożymy każdy oczekiwany przez Ciebie element serwisu.
 • Ułatwimy Ci zarządzanie stroną internetową. Tworzony przez nas serwis jest wygodny nie tylko dla Twoich użytkowników, ale także dla Ciebie. Bez trudu zaktualizujesz treść strony, uzupełnisz teksty czy też stworzysz nowe zakładki w ramach istniejącego szablonu strony. Nauczymy Cię obsługi WordPressa w taki sposób, abyś mógł zarządzać swoją stroną internetową we własnym zakresie.
 • Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne strony www.Tworzenie stron internetowych WordPress rekomendujemy także ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania serwisu. Twoja strona w WordPress nie starzeje się, ponieważ korzystasz z systematycznych aktualizacji. Nowe wersje serwisu są także odporniejsze na zagrożenia, takie jak ataki hakerskie czy wirusy. WordPress gwarantuje także zgodność z systemami operacyjnymi i urządzeniami, na których użytkownicy będą wyświetlać Twoją stronę.
 • Nadajemy serwisowi czytelny i estetyczny wygląd. Solidnie skonstruowaną stronę ujmujemy w efektowne „opakowanie” w postaci nowoczesnego interfejsu graficznego. Tu również możemy skorzystać z bogatej bazy narzędzi – szablonów WordPress – a następnie w dowolny sposób je zmodyfikować, według Twoich potrzeb.

Przekonaj się, że tworzenie stron internetowych w WordPress jest usługą, której szukasz!

Nie musisz w żaden sposób przygotowywać się do rozmowy ani samodzielnie wypełniać briefu. Wszystkie kwestie związane z wyglądem i funkcjonalnościami strony możemy ustalić wspólnie. Przejmujemy na siebie zarówno poznanie potrzeb przyszłych użytkowników strony, jak i zbadanie Twoich wymagań jako przyszłego administratora.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – pomożemy we wszystkich działaniach związanych z tworzeniem strony WordPress.

 

WYBRANE REALIZACJE WDRAŻANE / MODYFIKOWANE NA PRZESTRZENI OSTATNICH 3 LAT

 • OZNAKOWANIE POZIOME

  OZNAKOWANIE POZIOME

  Prosta, kompaktowa strona oparta na CMS WordPress. Dopasowanie do urządzeń mobilnych (RWD).

 • PRIME COLLECT

  PRIME COLLECT

  Wielojęzyczna strona internetowa WordPress zintegrowana z bardzo rozbudowanym, dedykowanym systemem dla potrzeb windykacji międzynarodowej. Dopasowanie do urządzeń mobilnych (RWD).

 • KIOSK POLIS

  KIOSK POLIS

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress połączona z zewnętrznym zaawansowanym systemem porównywania i zakupu polis. Witryna w całości responsywna (RWD). Interaktywna mapa bankomatów oraz wdrożony tryb HTTPS na na wszystkich podstronach.

 • BENEFIT SOLUTION

  BENEFIT SOLUTION

  Średniej wielkości witryna w całości zaprojektowana i wdrożona od podstaw na CMS WordPress. Większość treści prezentowana jest na stronie głównej - strona typu one page. Witryna w całości dostosowana według wymagań RWD.

 • IBBY MEDIA

  IBBY MEDIA

  Estetyczna strona internetowa na CMS WordPress typu One-Page. Rozbudowana galeria z możliwością publikacji filmów oraz zdjęć.

 • STUDIO M

  STUDIO M

  Strona internetowa na silniku WordPress. Szablon typu One Page, optymalizacja pod kątem SEO.

 • KANCELARIA NOTARIALNA

  KANCELARIA NOTARIALNA

  Strona internetowa na systemie CMS WordPress. Prosta, estetyczna witryna dla potrzeb usług notarialnych.

 • WRÓĆ DO FORMY

  WRÓĆ DO FORMY

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Serwis bazujący na szablonie TemplateMonster. Kilka autorskich modyfikacji.

 • DEBTUS

  DEBTUS

  Strona internetowa zaprojektowana i wdrożona od podstaw na silniku CMS WordPress. Rozbudowane formularze kontaktowe, indywidualny projekt graficzny i kilka innych modyfikacji.

 • ENERGETUS

  ENERGETUS

  Strona internetowa oparta o CMS WordPress. Indywidualny projekt graficzny, zmieniona strona główna oraz kilka innych autorskich modyfikacji.

 • PAAR

  PAAR

  Strona internetowa na CMS WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz kilka drobnych modyfikacji.

 • MUSIC PLEASE

  MUSIC PLEASE

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz kilka drobnych autorskich modyfikacji.

 • KUPFER SCHODY

  KUPFER SCHODY

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Estetyczna, biznesowa szata graficzna oraz rozbudowana treść, czyni witrynę bardzo atrakcyjną dla użytkownika.

 • INTRANS PRZEPROWADZKI

  INTRANS PRZEPROWADZKI

  Strona internetowa na silniku WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz profesjonalny biznesowy układ.

 • BLOG – JANGAR

  BLOG – JANGAR

  Blog na systemie WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz integracja ze sklepem internetowym jangar.pl

 • CEF INTERNATIONAL

  CEF INTERNATIONAL

  Estetyczna, minimalistyczna strona wykonana na silniku WORDPRESS. Zoptymalizowana pod urządzenia mobilne.

 • ODKRYJ GRUZJĘ

  ODKRYJ GRUZJĘ

  Strona internetowa oparta o CMS WordPress, zbudowana dla potrzeb dużej kampanii multimedialnej promującej wypoczynek w atrakcyjnych rejonach Gruzji.