Strony www Wordpress

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną stronę www

Bezpieczna, certyfikat RapidSSL
Szybka, na dedykowanym serwerze
Gwarancja na trzy lata

Sprawdź, jak wyglądają skuteczne strony WWW:

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WORDPRESS

Strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy, ale źródło pozyskiwania klientów. Dla coraz większego grona naszych klientów, strona internetowa stanowi stały, istotny element strategii marketingowej. Strategii pozyskiwania klientów, obsługi już istniejących, budowania tożsamości pracowników. Projektowanie tron internetowych to proces, efektem którego jest uzyskanie poprzez stronę www, przewagi konkurencyjnej. Tani i prosty sposób przedstawienia kompetencji firmy, oferowanych produktów, wartości, którymi jest wierna.

Tworzenie stron internetowych WordPress

Proces tworzenia stron internetowych

Etap 1. Tworzenie koncepcji strony

Na tym etapie nikt nic nie koduje. Raczej potrzebne są duże umiejętności graficzne, z zakresu tworzenia doświadczenia klientów. Na tym etapie bardzo przydatne są samoprzylepne żółte karteczki, flamastry, ołówek, gumka oraz duża ściana. Jeżeli Twoja nowa strona WordPress ma być wykonana w oparciu o szablon. Nie potrzebujemy wykonywać tych wszystkich działań. wystarczy, że wskażesz nam, który szablon mamy wybrać.

Etap 2. Tworzenie grafiki strony

Na podstawie opracowanego modelu strony www graficy tworzą obrazy, które będą wykorzystane na stronie www WordPress. Powstają ikony, piktogramy, tworzone lub kupowane są obrazy. Wszystkie elementy graficzne muszą razem współgrać. Elementy graficzne muszą być wykonane w tej samej tonacji, nawiązywać do logotypu, charakteru strony www oraz użytkowników. W czasie prac powstaje kilka kolejnych wersji, które posiadają coraz więcej elementów, stanowią coraz bardziej spójną całość. Czynności są wykonywane tak długo aż powstanie całość, która zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby.

Etap 3. Kodowanie strony www

Stworzona grafika jest wykorzystywana na stronie www WordPress. Jest to jej opakowanie wizualne. Zapleczem strony www jest baza danych, najczęściej jest to MySQL oraz system zarządzania treścią WordPress. Podpowiemy Ci, jaki system CMS jest lepszy dla Ciebie.

Etap 4. Testowanie strony www

Na tym etapie Ty już widzisz tworzona stronę WordPress. Nie widzą jej jeszcze internauci. Na tym etapie każda osoba z Twojego zespołu oraz my sprawdzamy wszystkie mechanizmy oraz funkcje, które posiada Twoja nowa strona www WordPress. Szukamy i naprawiamy błędy.

Etap, 5. Upublicznienie strony www

Zgłaszamy stronę www do zindeksowania przez różne powszechnie znane przeglądarki Google, Bing, Yahoo. Prosimy je, aby zindeksowały stronę www. Od tej chwili wszyscy są w stanie zobaczyć Twoją nową stronę w internecie. W taki sposób tworzymy strony WordPress.

Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie stwarza firmom najpopularniejszy na świecie CMS, warto znaleźć agencję lub firmę IT specjalizującą się w tego typu projektach. U nas istnieje cały osobny dział usług pod hasłem tworzenie stron WordPress Warszawa. Stworzyliśmy go, aby oddzielić strony www, które powinny bazować na wspomnianej technologii, od serwisów, do których ta platforma się nie nadaje. Kluczem do wyboru jakichkolwiek metod pracy, platform czy też CMS-ów powinna być bowiem użyteczność w realizacji określonego celu i zdolność do spełnienia oczekiwań przyszłych użytkowników. Skoro wiele firm decyduje się obecnie na tworzenie stron w Warszawie to znaczy, że przedsiębiorcy docenili walory tej technologii i mają świadomość, w jaki sposób może ona wspierać ich działania.

projektowanie stron www Warszawa

Tworzenie stron internetowych Warszawa

Tworzenie stron internetowych WordPress. Obecnie wdrażane szablony dostosowane są do urządzeń mobilnych i w pełni responsywne, czyli rozpoznawanie rozdzielczości i dostosowanie do wielkości konkretnego samartfona lub tabletu – Responsive Web Design, w skrócie RWD.

Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie stwarza firmom najpopularniejszy na świecie CMS, warto znaleźć agencję lub firmę IT specjalizującą się w tego typu projektach. U nas istnieje cały osobny dział usług pod hasłem tworzenie stron WordPress Warszawa. Stworzyliśmy go, aby oddzielić strony www, które powinny bazować na technologii WordPress, od innych usług.

Projektowanie stron www, jak się wyróżnić

Kluczem do wyboru jakichkolwiek metod pracy, platform czy też CMS-ów powinna być użyteczność w realizacji określonego celu i zdolność do spełnienia oczekiwań przyszłych użytkowników. Skoro wiele firm decyduje się obecnie na tworzenie stron internetowych w Warszawie to znaczy, że przedsiębiorcy docenili walory tej technologii i mają świadomość, w jaki sposób może ona wspierać ich działania.

Nasz bezpośredni obszar działalności to głównie Warszawa, Mokotów i Piaseczno. W większości przypadków staramy się spotkać z Klientem osobiście, w sytuacjach wyjątkowych, wdrożenie odbywa się w całości zdalnie.

Sytuacja z jaką się spotykamy. Większość firm w Polsce posiada własną stronę www. Większość z tych stron www po wykonaniu i publikacji nigdy nie była aktualizowana. Nikt, nigdy nie tworzył na tych stronach www nowych treści. W wielu wypadkach już pierwsza wizyta na stronie www mówi wszystko. Większość stron www została stworzona przy wykorzystaniu szablonu darmowego, co w cale nie jest złe. Problem polega na tym, że nikt nigdy nie dokonywał zmian w wyglądzie strony www.

Jak możesz to sprawdzić. W bardzo prosty sposób: proszę bardzo:

 • Wpisz w wyszukiwarkę mniej popularne słowo kluczowe.
 • Sprawdź, jak wyglądają strony www, które są na pozycji powyżej 30.
 • Sprawdź, ile jest porzuconych projektów stron www.

Okaże się, że poza bardzo ograniczoną liczbą głównych, najbardziej popularnych fraz, w internecie jest sporo miejsc również dla Ciebie. Miejsca na Twoją stronę internetową.

Jak wiesz wszystko się zmienia. Popatrz na strony www, które odwiedzasz. Z pewnością zauważyłeś, że obecnie wyglądają one zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Zobacz jak łatwo możesz się wyróżnić. Tylko poprzez fakt, że posiadasz aktualną, atrakcyjną stronę www.

projektowanie stron www Warszawa

Tworzenie stron internetowych, jak się wyróżnić

Tworzenie stron internetowych zadbaj, o treść i formę

Zanim użytkownik przeczyta pierwszy wyraz na stronie www, zobaczy jej kolory i układ. To pierwsze wrażenie jest bardzo istotne. To, co powinno Ci towarzyszyć przy projektowaniu strony www to umiar i rozsądek. Wiesz, że powinieneś się wyróżnić. Tak, to masz na celu tworząc stronę www. Ale miej również umiar w tym wyróżnianiu się. Najważniejszy jest klient. Strona www jest dostosowana stylem do charakteru firmy i jej użytkowników i klientów.

W zakresie formy na stronie www, zadbaj o:

 • Dobór i zestaw kolorów dostosowany do grupy docelowej oraz logotypu firmy
 • Brak reklam na stronie www. Jedynie, gdy prowadzisz blog, portal informacyjny możesz umieścić na nim reklamy. W każdym innym przypadku strona internetowa z reklamami wygląda bardzo nieprofesjonalnie.

Tworzenie stron internetowych, zadbaj, o jakość tekstów

Piszesz teksty. Bo to na ich podstawie i dzięki nim Google umieszcza stronę www w wynikach wyszukań. Wyszukiwarka www nie czyta tekstów tak jak użytkownik. Nie jest dla niej tak bardzo istotny rodzaj czcionki, jej rozmiar, kontrast. Na te elementy zwracają uwagę użytkownicy (musisz jednak wiedzieć, ze algorytmy Google są w stanie sprawdzić te wszystkie wielkości). Od razu są w stanie stwierdzić, czy łatwo mogą się zapoznać z treściami, które zamieściłeś na stronie www.

Zadbaj, o jakość oraz warstwę merytoryczną tekstów na stroni www. Każdy tekst pisz jak fragment książki. Używaj wszystkich technik, które pozwalają użytkownikom szybciej i łatwiej zapoznać się z treścią.

W zakresie treści na stronie www, zadbaj o:

 • Krój i wielkość czcionki, używaj tych, które posiadają polskie znaki diakrytyczne: Lato, Verdana, Times New Roman, Calibri.
 • Używaj przynajmniej jednej linii odstępu między poszczególnymi wierszami.
 • Zadbaj o kontrast między kolorem czcionki, a tłem.
 • Podziel tekst na akapity. Akapity nie powinny być dłuższe niż 7 zdań.
 • Używaj punktatorów.
 • Używaj nagłówków paragrafów.
 • Użyj raz nagłówek ze znacznikiem H1.
 • Wykorzystaj do nagłówków H2 i H3.
 • Używaj maksymalnie trzech rodzajów czcionki na jednej stronie www. Przy czym normalny tekst, pogrubienie oraz kursywa w ramach tej samej czcionki to już są właśnie trzy.

Tworzenie stron internetowych zadbaj, menu strony www

Napisałeś artykuł. To on spowodował, że Twoja strona www znalazła się wysoko w wynikach wyszukań. Użytkownik znalazł się na stronie www. Zapoznał się z treścią, którą przygotowałeś. Zainteresowała go. Chciałby przeczytać kolejny artykuł. W tym momencie musi skorzystać z menu strony www, które dla niego przygotowałeś.

Przygotuj proste, stosowane powszechnie menu strony www. Zastosuj w praktyce powszechnie przyjęte wzorce projektowania stron www.

Zadaj o linki wewnętrzne pomiędzy artykułami. Tak, aby użytkownicy mogli znaleźć dodatkowe treści. Sprawdź ich klikalność.

Menu na stronie www, zadbaj o:

 • Prawidłowe linki wewnątrz strony www.
 • Liczbę pozycji menu mniejszą niż siedem.
 • Liczbę pod-pozycji menu mniejszą niż siedem.
 • Użyj tekstu, a nie grafik, jako przycisków menu.
 • Krótkie, ale zrozumiałe nazwy przycisków menu.
 • Połączenie logiczne treści z grafiką w przyciskach menu.
 • Umieszczenie pola kontakt, jako ostatnią pozycję od lewej.
 • Umieszczenie pola produkty, jako pierwszą pozycję od lewej.
 • Lokalizację menu głównego w formie pionowej lub poziomej.
 • Umieszczenie linku do strony głównej poprzez kliknięcie w logo firmy.

Tworzenie stron internetowych zadbaj, o użytkowników

Masz stronę www stworzoną w określonej technologii. W większości wypadków stworzyłeś stronę www WordPress lub Joomla!. Zadbaj o to, aby użytkownicy, którzy korzystają z różnych przeglądarek internetowych w taki sam sposób mogli korzystać z wszystkich funkcji, które dla nich przygotowałeś. Szczególnie zadbaj o zgodność dodatków. O ile sam WordPress oraz Joomla! właściwie się wyświetlają na różnych przeglądarkach www, nie zawsze musi to dotyczyć plugin’ów. Sprawdź sposób i efekt działania pluginów, zanim zastosujesz.

Jeżeli posiadasz stronę www stworzoną bez CMS to zanim ją uruchomisz sprawdź wszystkie warianty i możliwości. Jeżeli nie posiadasz ważnych powodów, porzuć projekt własnej (bez CMS) strony www. To się nie opłaca. Przy kolejnej aktualizacji przeglądarki www, będziesz zmuszony dokonać testów. Testów, których nie musisz wykonywać, gdy posiadasz stronę www WordPress lub Joomla!

W zakresie przeglądarki www, zadbaj o:

 • Aktualizowanie plugin’ów.
 • Aktualizowanie CMS’a strony www.
 • Posiadanie strony internetowe WordPress lub Joomla!

Tworzenie stron internetowych, grafika na stronie www

Logotyp jest pierwszym, najbardziej istotnym elementem graficznym na stronie www. Grafika na stronie www jest związana z dwoma elementami:

 • Kolorami logotypu firmy.
 • Użytkownikami strony www.

Uwzględniając kolory logotypu, jego grafikę tworzysz stronę www. Z pewnością już kilka lat prowadzisz firmę i Twoi klienci przyzwyczaili się do Twojego logotypu. Są logotypy, które łatwiej lub trudniej można zastosować na stronie www. Ale z pewnością każdy logotyp się do tego celu nadaje. Może niekiedy wymagać modyfikacji.

Tło i kolory strony dostosuj do logotypu firmy. Możesz również wykorzystać elementy charakterystyczne logotypu. Możesz umieścić je w treści artykułów zamiast punktatorów lub jako elementy przycisków.

Grafika na stronie www, zadbaj o:

 • Umieszczenie logotypu w lewym, górnym rogu.
 • Zgodność kolorystyczną strony www z logiem firmy.
 • Oszczędnym zarządzaniem kolorami i grafikami na stronie www.

To tylko kilka z listy kilku punktów. Punktów, na które możesz zwrócić uwagę projektując stronę www. Jest ich znacznie więcej.

Aby Twoja strona www generowała Ci leady sprzedażowe potrzebujesz dużo więcej niż tylko przeczytać ten artykuł. W wielu innych miejscach na stronie www przeczytasz inne artykuły na ten i podobne tematy.

Tworzenie stron internetowych WordPress, i dużo więcej 

Chcesz zamówić stworzenie strony internetowej. Wyobraź sobie, że znajdujesz zespół fachowców, którzy przygotują dla Ciebie stronę www, i wiesz, że nie pracują sami. Do dyspozycji mają tysiące doradców w różnych krajach i mogą skorzystać z ich wsparcia, gdy tylko jest to potrzebne . Mają też ogromne archiwum różnych aplikacji, a każdą z nich mogą w dowolny sposób zmodyfikować i przystosować do Twoich potrzeb.

Twoja strona internetowa jest zatem tak dobra i starannie przetestowana, jakby pracował nad nią wspólnie zespół programistów z całego świata. Brzmi interesująco?

W takim razie wiesz już, dlaczego tworząc strony internetowe, bazujemy na z narzędziach dostarczanych przez WordPress. Nie wyważamy otwartych drzwi: skoro międzynarodowa społeczność informatyków stworzyła system, który bije rekordy popularności, korzystamy z niego! Ale uzyskujemy dla Ciebie rezultaty, których nie mógłbyś osiągnąć, stosując wyłącznie gotowe narzędzia WordPress.

Sztuka tworzenia stron internetowych WordPress polega na tym, by przystosować te rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb – i to na każdym poziomie serwisu:

Tworzenie stron internetowych Warszawa, wdrażamy wszystkie potrzebne funkcjonalności

Formularz kontaktu, live-chat, system dodawania komentarzy, składania zamówień, wyszukiwarki, porównywarki. Użytkownicy mogą potrzebować wielu funkcji, które wykraczają daleko poza zwykłe przeglądanie treści strony. Dzięki wtyczkom WordPress i odpowiednim modyfikacjom programistycznym wdrożymy każdy oczekiwany przez Ciebie element serwisu.

Tworzenie stron internetowych WordPress, ułatwimy Ci zarządzanie stroną internetową

Tworzony przez nas serwis jest wygodny nie tylko dla Twoich użytkowników, ale także dla Ciebie. Bez trudu zaktualizujesz treść strony, uzupełnisz teksty czy też stworzysz nowe zakładki w ramach istniejącego szablonu strony. Nauczymy Cię obsługi WordPressa w taki sposób, abyś mógł zarządzać swoją stroną internetową we własnym zakresie.

Tworzenie stron internetowych WordPress, dostarczamy nowoczesne i bezpieczne strony www

Tworzenie stron internetowych WordPress rekomendujemy także ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania serwisu. Twoja strona w WordPress nie starzeje się, ponieważ korzystasz z systematycznych aktualizacji. Nowe wersje serwisu są także odporniejsze na zagrożenia, takie jak ataki hakerskie czy wirusy. WordPress gwarantuje także zgodność z systemami operacyjnymi i urządzeniami, na których użytkownicy będą wyświetlać Twoją stronę.

Tworzenie stron internetowych WordPress, nadajemy serwisowi czytelny i estetyczny wygląd

Solidnie skonstruowaną stronę ujmujemy w efektowne „opakowanie” w postaci nowoczesnego interfejsu graficznego. Tu również możemy skorzystać z bogatej bazy narzędzi – szablonów WordPress – a następnie w dowolny sposób je zmodyfikować, według Twoich potrzeb.

Tworzenie stron internetowych WordPress jest usługą, której szukasz!

Nie musisz w żaden sposób przygotowywać się do rozmowy ani samodzielnie wypełniać briefu. Wszystkie kwestie związane z wyglądem i funkcjonalnościami strony możemy ustalić wspólnie. Przejmujemy na siebie zarówno poznanie potrzeb przyszłych użytkowników strony, jak i zbadanie Twoich wymagań jako przyszłego administratora.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – pomożemy we wszystkich działaniach związanych z tworzeniem strony WordPress.

projektowanie stron www Warszawa

Projektowanie stron www Warszawa   

Jak wiesz z różnych artykułów WordPress jest najbardziej popularnym systemem zarzadzania treścią w Polskim internecie. Na świecie ponad 25% stron www jest zarządzanych przez WordPress. Projektowanie stron www Warszawa to nasza specjalność.

Projektowanie stron www, które będą rozwijały się wraz z firmą, żyły. Warto abyś skorzystał z WordPress, jako systemów zarządzania treścią. Duża społeczność zarówno developerów jak i użytkowników. Okres długi okres rozwijania daje nadzieję, że system będzie w kolejnych latach wspierał zmiany zachodzące w internecie.

Projektując stronę www zastanawiasz się:

 • Ile kosztuje strona internetowa WordPress?
 • Ile czasu projektuje się stronę internetową WordPress?
 • Jak wybrać firmę tworzącą strony internetowe?
 • Jakie materiały powinieneś przygotować, aby firma tworząca strony www mogła wykonać swoją usługę?

Na te pytania postaram się odpowiedzieć w artykule.

Projektowanie stron www Warszawa, firma projektująca strony internetowe, jak ją wybrać?

Masz do wyboru trzy działania:

 • Wyniki wyszukiwania Google. Wyniki wyszukania na frazę Tworzenie stron internetowych WordPress na mapce w Warszawie masz link do Conor.pl.
 • Ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym. Możesz wybrać jeden z bardziej popularnych jak OLX, Oferia, Aleo, lub portal niszowy, skierowany do developerów WordPress. Wynikiem stworzenia ogłoszenia otrzymasz oferty od różnych firm, które posiadają kompetencje w WordPress. Pamiętaj, że im bardziej precyzyjnie określisz swoje potrzeby tym lepszą otrzymasz ofertę. W celu otrzymania dobrej oferty użyj brief strony www.
 • Polecenia, najlepiej spytaj się swoich znajomych, którzy już skorzystali z takich usług. Ich uwagi i doświadczenie są cennym źródłem informacji.

Wybierając firmę, oprócz rozmowy telefonicznej i wymiany email warto, abyś znalazł czas, aby się spotkać najlepiej w biurze firmy. Będziesz miał możliwość poznania ludzi, sposobu ich pracy. Spotkanie, nie jest warunkiem konieczny, ale warto abyś się zastanowił czy fizyczne spotkanie z przedstawicielami firmy nie da Ci większej gwarancji realizacji projektu.

Projektowanie stron www Warszawa, Brief strony internetowej

Przygotuj kilka informacji o Twojej stronie internetowej, opisz:

 • Cel strony internetowej, po Co ją tworzysz
 • Grupę docelową, przygotuj opis demograficzny i behawioralnych użytkowników strony www. Przygotuj persony.
 • Działanie, opisz działanie, jakie ma wykonać użytkownik na Twojej stronie www. Inaczej nazywa się to Call To Action -CTA. Stronę www tworzysz w jakimś określonym celu, treści publikowane na stronie, mają za zadanie przyciągnąć, zainteresować internautów. CTA ma wykonać użytkownik abyś zrealizował swój cel.
 • Charakter strony internetowej, czym ma być, blogiem, sklepem, wydawnictwem, wizytówką, stroną firmową, aplikacją wielostronną, stroną www aplikacji mobilnej
 • Liczba artykułów i treści
 • Rodzaje treści, tekst, grafiki, wideo, webcasty.
 • Obszary strony internetowej, czy wszystkie treści publikowane na stronie internetowej mają być dostępne dla wszystkich, czy też będzie posiadała obszary dostępne po zalogowaniu.
 • Częstotliwość publikowania treści.
 • Kolorystyka strony internetowej.
 • Wzorce wizualne, wybierz kilka stron, które Ci się po prostu podobają. Nie ograniczaj się tylko do własnej branży. Wybierz stronę, która Cię urzekła, zachwyciła.
 • Wzorce konkurencyjne, przygotuj listę kilkunastu stron www, które dotyczą Twojej branży, Twojego tematu.

Koszt strony internetowej WordPress? Projektowanie stron www Warszawa

Nie ma jednej odpowiedz i na tak postawione pytanie, ile kosztuje strona internetowa WordPress. Wszystko zależy od tego, co opisałeś w powyższych punktach. Poniżej podaję przykładowe wartości stworzenia strony www:

 • Koszt strony www WordPress wizytówka – posiada 3-5 punktów menu m. in.: kontakt, usługi, o nas aktualności. Motyw WordPress bezpłatny – koszt 2000 zł netto.
 • Koszt strony www WordPress blog posiada 3-5 punktów menu m. in.: kontakt, blog, o mnie, współpraca. Motyw WordPress bezpłatny – koszt 2400 zł netto.
 • Koszt strony www WordPress firmowa posiada 5-7 punktów menu m. in.: kontakt, produkty, o nas, aktualności, wiedza. Motyw WordPress indywidualny – koszt 3000 zł netto.
 • Koszt strony www WordPress sklep posiada 5-7 punktów menu m. in.: kontakt, produkty, o nas, aktualności, wiedza. Motyw WordPress indywidualny – koszt 5000 zł netto.

Tworzenie stron www WordPress, czas tworzenia strony www

Kolejny raz mogę napisać, wszystko zależy od tego, co potrzebujesz. Możesz spodziewać się realizacji strony www WordPress w następującym okresie czasu:

 • Tworzenie stron www WordPress wizytówka 3 tygodnie.
 • Tworzenie stron www WordPress blog 4 tygodnie.
 • Tworzenie stron www WordPress firmowa 5 tygodni.
 • Tworzenie stron www WordPress sklep 8 tygodni.

Wszystkie czasy podałem, przy założeniu, że uzyskujemy ostateczne odpowiedzi na każde nasz zapytanie w ciągu 12 h roboczych.

Projektowanie stron WordPress Warszawa, to:

Projektowanie stron WordPress Warszawa to praca, do której wszyscy w firmie podchodzą odpowiedzialnie. Ustalają z grafikiem poprawki, „dopieszczają” zdjęcia, teksty, układ podstron. Serwis rusza i... po kilku lub kilkunastu miesiącach okazuje się, że jest niewygodny albo nie sposób z niego korzystać! Jak zachowuje się wówczas firma? Na ogół albo zleca następnemu wykonawcy projekt strony www i naprawia w nim wszystkie błędy poprzedniego.

Czy da się uniknąć takich błędów? Dlaczego serwis, który na początku wszystkim się podobał, nie nadaje się do użytku?

Typowy błąd polega na pominięciu solidnego oprogramowania strony. Klient zamawiający serwis, dba o wizerunek, kolory, treść przekazu. Ale profesjonalne projektowanie stron www wymaga także rzetelnego przygotowania warstwy programistycznej.

Projektowanie stron WordPress Warszawa, to co się na prawdę liczy:

 • Łatwe dodawanie podstron Masz prawo w dowolnym momencie zmienić zakres usług albo uruchomić bloga. Twój serwis musi nadążyć za Twoimi pomysłami i planami.
 • Łatwa aktualizacja informacji Pracownik biurowy nie powinien mieć żadnych problemów z wpisaniem treści aktualności, dodaniem zdjęcia lub wprowadzeniem zmian do dowolnej zakładki.
 • Przystosowanie do pozycjonowania Im łatwiej jest utrzymać i zadbać o porządek w strukturze strony, tym łatwiejsze zadanie ma Twój pozycjoner. Dlatego firmowy serwis powinien być skonstruowany tak, by pracownicy w prosty sposób mogli zadbać o odpowiednią strukturę dodawanych treści (adresy, nagłówki, opisy linków itp.).
 • Otwartość na nowe technologie Internet rozwija się bardzo szybko. Za pół roku lub rok może pojawić się nowa platforma, portal czy też technologia, z którą zechcesz zintegrować swoją stronę internetową. Nie możemy przewidzieć, jaka będzie to technologia, ale możemy już dziś zagwarantować Ci, że będzie dla Ciebie dostępna.
 • OZNAKOWANIE POZIOME

  OZNAKOWANIE POZIOME

  Prosta, kompaktowa strona oparta na CMS WordPress. Dopasowanie do urządzeń mobilnych (RWD).

 • PRIME COLLECT

  PRIME COLLECT

  Wielojęzyczna strona internetowa WordPress zintegrowana z bardzo rozbudowanym, dedykowanym systemem dla potrzeb windykacji międzynarodowej. Dopasowanie do urządzeń mobilnych (RWD).

 • KIOSK POLIS

  KIOSK POLIS

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress połączona z zewnętrznym zaawansowanym systemem porównywania i zakupu polis. Witryna w całości responsywna (RWD). Interaktywna mapa bankomatów oraz wdrożony tryb HTTPS na na wszystkich podstronach.

 • BENEFIT SOLUTION

  BENEFIT SOLUTION

  Średniej wielkości witryna w całości zaprojektowana i wdrożona od podstaw na CMS WordPress. Większość treści prezentowana jest na stronie głównej - strona typu one page. Witryna w całości dostosowana według wymagań RWD.

 • IBBY MEDIA

  IBBY MEDIA

  Estetyczna strona internetowa na CMS WordPress typu One-Page. Rozbudowana galeria z możliwością publikacji filmów oraz zdjęć.

 • STUDIO M

  STUDIO M

  Strona internetowa na silniku WordPress. Szablon typu One Page, optymalizacja pod kątem SEO.

 • KANCELARIA NOTARIALNA

  KANCELARIA NOTARIALNA

  Strona internetowa na systemie CMS WordPress. Prosta, estetyczna witryna dla potrzeb usług notarialnych.

 • WRÓĆ DO FORMY

  WRÓĆ DO FORMY

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Serwis bazujący na szablonie TemplateMonster. Kilka autorskich modyfikacji.

 • DEBTUS

  DEBTUS

  Strona internetowa zaprojektowana i wdrożona od podstaw na silniku CMS WordPress. Rozbudowane formularze kontaktowe, indywidualny projekt graficzny i kilka innych modyfikacji.

 • ENERGETUS

  ENERGETUS

  Strona internetowa oparta o CMS WordPress. Indywidualny projekt graficzny, zmieniona strona główna oraz kilka innych autorskich modyfikacji.

 • PAAR

  PAAR

  Strona internetowa na CMS WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz kilka drobnych modyfikacji.

 • MUSIC PLEASE

  MUSIC PLEASE

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz kilka drobnych autorskich modyfikacji.

 • KUPFER SCHODY

  KUPFER SCHODY

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Estetyczna, biznesowa szata graficzna oraz rozbudowana treść, czyni witrynę bardzo atrakcyjną dla użytkownika.

 • INTRANS PRZEPROWADZKI

  INTRANS PRZEPROWADZKI

  Strona internetowa na silniku WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz profesjonalny biznesowy układ.

 • BLOG – JANGAR

  BLOG – JANGAR

  Blog na systemie WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz integracja ze sklepem internetowym jangar.pl

 • CEF INTERNATIONAL

  CEF INTERNATIONAL

  Estetyczna, minimalistyczna strona wykonana na silniku WORDPRESS. Zoptymalizowana pod urządzenia mobilne.

 • ODKRYJ GRUZJĘ

  ODKRYJ GRUZJĘ

  Strona internetowa oparta o CMS WordPress, zbudowana dla potrzeb dużej kampanii multimedialnej promującej wypoczynek w atrakcyjnych rejonach Gruzji.