Strony www Wordpress

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną stronę www

Bezpieczna, certyfikat RapidSSL
Szybka, na dedykowanym serwerze
Gwarancja na trzy lata

Sprawdź, jak wyglądają skuteczne strony WWW:

Zostaw kontakt

oddzwonimy / odpiszemy

Tadeusz Rudzik
Dyrektor Zarządzający

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH WORDPRESS

Tworzenie stron WordPress

Tworzenie stron internetowych WordPress

internetowych WordPress. Obecnie wdrażane szablony dostosowane są do urządzeń mobilnych i w pełni responsywne, czyli rozpoznawanie rozdzielczości i dostosowanie do wielkości konkretnego samartfona lub tabletu – Responsive Web Design, w skrócie RWD.

Nasz bezpośredni obszar działalności to głównie Warszawa / Mokotów i bliskie okolice. W większości przypadków staramy się spotkać z Klientem osobiście, w sytuacjach wyjątkowych, wdrożenie odbywa się w całości zdalnie.

Tworzenie stron internetowych WordPress

jak się wyróżnić

Większość firm w Polsce posiada własną stronę www. Większość z tych stron www po wykonaniu i publikacji nigdy nie była aktualizowana. Nikt, nigdy nie tworzył na tych stronach www nowych treści. W wielu wypadkach już pierwsza wizyta na stronie www mówi wszystko. Większość stron www została stworzona przy wykorzystaniu szablonu darmowego, co w cale nie jest złe. Problem polega na tym, że nikt nigdy nie dokonywał zmian w wyglądzie strony www.

Jak możesz to sprawdzić. Proszę bardzo. Wpisz w wyszukiwarkę mniej popularne hasło. Sprawdź jak wyglądają strony www, które są na pozycji powyżej 30. Sprawdź ile jest porzuconych projektów stron www. Okaże  się, że poza bardzo ograniczoną liczbą głównych, najbardziej popularnych fraz, w internecie jest sporo miejsc również dal Ciebie. Miejsca na Twój projekt strony www.

Jak wiesz wszystko się zmienia. Popatrz na strony www, które odwiedzasz. Z pewnością zauważyłeś, że obecnie wyglądają one zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Zobacz jak łatwo możesz się wyróżnić. Tylko poprzez fakt, że posiadasz aktualną, atrakcyjną stronę www.

Tworzenie stron internetowych, zadbaj, o treść i formę

Zanim użytkownik przeczyta pierwszy wyraz na stronie www, zobaczy jej kolory i układ. To pierwsze wrażenie jest bardzo istotne. To, co powinno Ci towarzyszyć przy projektowaniu strony www to umiar i rozsądek. Wiesz, że powinieneś się wyróżnić. Tak, to masz na celu tworząc stronę www. Ale miej również umiar w tym wyróżnianiu się. Najważniejszy jest klient. Strona www jest dostosowana stylem do charakteru firmy i jej użytkowników i klientów.

W zakresie formy na stronie www, zadbaj o:

 • Dobór i zestaw kolorów dostosowany do grupy docelowej oraz logotypu firmy
 • Brak reklam na stronie www. Jedynie, gdy prowadzisz blog, portal informacyjny możesz umieścić na nim reklamy. W każdym innym przypadku wygląda to bardzo nieprofesjonalnie.

Tworzenie stron internetowych, zadbaj o jakość tekstów

Piszesz teksty. Bo to dzięki nim Google umieszcza stronę www w wynikach wyszukań. Wyszukiwarka www nie czyta tekstów tak jak użytkownik. Nie jest dla niej tak bardzo istotny rodzaj czcionki, jej rozmiar, kontrast. Na te elementy zwracają uwagę użytkownicy (musisz jednak wiedzieć, ze algorytmy Google są w stanie sprawdzić te wszystkie wielkości). Od razu są w stanie stwierdzić, czy łatwo mogą się zapoznać z treściami, które zamieściłeś na stronie www.

Zadbaj, o jakość oraz warstwę merytoryczną tekstów na stroni www. Każdy tekst pisz jak fragment książki. Używaj wszystkich technik, które pozwalają użytkownikom szybciej i łatwiej zapoznać się z treścią.

W zakresie treści na stronie www, zadbaj o:

 • Krój i wielkość czcionki, używaj tych, które posiadają polskie znaki diakrytyczne: Lato, Verdana, Times new roman, Calibri.
 • Używaj przynajmniej jednej linii odstępu między poszczególnymi wierszami.
 • Zadbaj o kontrast miedzy tekstem, a tłem.
 • Podziel tekst na akapity. Akapity nie powinny być dłuższe niż 7 zdań.
 • Używaj punktatorów.
 • Używaj nagłówków części. Wykorzystaj do nagłówków H1 i H2.
 • Używaj maksymalnie trzech rodzajów czcionki na jednej stronie www. Przy czym normalny tekst, pogrubienie oraz kursywa w ramach tej samej czcionki to już są właśnie trzy.

Tworzenie stron internetowych, zadbaj, o nawigację

Napisałeś artykuł. To on spowodował, że Twoja strona www znalazła się wysoko w wynikach wyszukań. Użytkownik znalazł się na stronie www. Zapoznał się z treścią, którą przygotowałeś. Zainteresowała go. Chciałby przeczytać kolejny artykuł. W tym momencie musi skorzystać z nawigacji, którą dla niego przygotowałeś.

Przygotuj prostą, stosowaną powszechnie nawigację. Zastosuj w praktyce powszechnie przyjęte wzorce projektowania stron www.

Zadaj o linki wewnętrzne pomiędzy artykułami. Tak, aby użytkownicy mogli znaleźć dodatkowe treści. Sprawdź ich klikalność.

W zakresie nawigacji na stronie www, zadbaj o:

 • Prawidłowe linki wewnątrz strony www.
 • Umieszczenie linku do strony głównej poprzez kliknięcie w logo firmy.
 • Lokalizację menu głównego w formie pionowej lub poziomej.
 • Krótkie, ale zrozumiałe nazwy przycisków menu.
 • Użyj tekstu a nie grafik, jako przycisków menu.
 • Połączeniu logicznym treści z grafiką w przyciskach menu.
 • Zamieszczeniu w menu pola kontakt, jako ostatnią pozycję.

Tworzenie stron internetowych, zadbaj, o użytkowników

Masz stronę www stworzoną w określonej technologii. W większości wypadków stworzyłeś stronę www WordPress lub Joomla!. Zadbaj o to, aby użytkownicy, którzy korzystają z różnych przeglądarek internetowych w taki sam sposób mogli korzystać z wszystkich funkcji, które dla nich przygotowałeś. Szczególnie zadbaj o zgodność dodatków. O ile sam WordPress oraz Joomla! właściwie się wyświetlają na różnych przeglądarkach www, nie zawsze musi to dotyczyć plugin’ów. Sprawdź, zanim zastosujesz.

Jeżeli posiadasz stronę www stworzoną bez CMS to zanim ją uruchomisz sprawdź wszystkie warianty i możliwości. Jeżeli nie posiadasz ważnych powodów, porzuć projekt własnej (bez CMS) strony www. To się nie opłaca. Przy kolejnej aktualizacji przeglądarki www, będziesz zmuszony dokonać testów. Testów, których nie musisz wykonywać, gdy posiadasz stronę www WordPress lub Joomla!

W zakresie przeglądarki www, zadbaj o:

 • Posiadanie strony internetowe WordPress lub Joomla!
 • Aktualizowanie strony www.
 • Aktualizowanie plugin’ów.

Tworzenie stron internetowych, zadbaj, o grafikę

Logotyp jest pierwszym, najbardziej istotnym elementem graficznym na stronie www. To uwzględniając kolory logotypu, jego grafikę tworzysz stronę www. Z pewnością już kilka lat prowadzisz firmę i Twoi klienci przyzwyczaili się do Twojego logo. Nie musisz go w ogóle zmieniać. Są logotypy, które łatwiej lub trudniej można zastosować na stronie www. Ale z pewnością każdy logotyp się do tego celu nadaje.

Tło i kolory strony dostosuj do loga firmy. Możesz również wykorzystać elementy charakterystyczne logotypu. Możesz umieścić je w treści artykułów zamiast punktatorów lub jako elementy przycisków.

W zakresie grafiki na stronie www, zadbaj o:

 • Zgodność kolorystyczna strony www z logiem firmy.
 • Umieszczenie loga w lewym, górnym rogu.
 • Oszczędnym zarządzaniem kolorami i grafikami na stronie www.

To tylko lista kilku punktów. Punktów, na które możesz zwrócić uwagę projektując stronę www. Jest ich znacznie więcej. Potrzebujesz konsultacji, zadzwoń. Aby Twoja strona www generował Ci leady sprzedażowe potrzebujesz dużo więcej niż tylko przeczytać ten artykuł. W wielu innych miejscach na stronie www przeczytasz inne artykuły na ten i podobne tematy.

Obsługa stron www WordPress

Strony www WordPress, i dużo więcej

Kompleksowe wdrożenia stron internetowych dla biznesu nie polegają wyłącznie na uruchomieniu samego szablonu, dlatego dodatkowo możemy zaoferować:

 • rejestrację i utrzymanie domeny,
 • hosting i pocztę elektroniczną,
 • obróbkę / przygotowanie zdjęć (rozdzielczość, kadrowanie, itp.) dla potrzeb osadzenia ich na stronie WWW,
 • montaż krótkich filmów z Twojego materiału VIDEO, dla potrzeb serwisu YouTube, Vimeo, itp.,
 • optymalizację kodu, wydajności, SEO, itp.,
 • dedykowane oprogramowanie / moduły tworzone w języku PHP + MySQL oraz modyfikację obecnych,
 • dostosowanie do urządzeń mobilnych,
 • tworzenie branżowych / marketingowych tekstów do zakładek (copywriting),
 • tłumaczenie obecnych treści na inne języki oraz uruchomienie witryny wielojęzycznej.

Chcesz zamówić stworzenie strony internetowej. Wyobraź sobie, że znajdujesz zespół fachowców, którzy przygotują dla Ciebie serwis, i wiesz, że nie pracują sami. Do dyspozycji mają tysiące doradców w różnych krajach i mogą skorzystać z ich wsparcia, gdy tylko jest to potrzebne . Mają też ogromne archiwum różnych aplikacji, a każdą z nich mogą w dowolny sposób zmodyfikować i przystosować do Twoich potrzeb.

Twoja strona internetowa jest zatem tak dobra i starannie przetestowana, jakby pracował nad nią wspólnie zespół programistów z całego świata. Brzmi interesująco?

W takim razie wiesz już, dlaczego tworząc strony internetowe, bazujemy na z narzędziach dostarczanych przez WordPress. Nie wyważamy otwartych drzwi: skoro międzynarodowa społeczność informatyków stworzyła system, który bije rekordy popularności, korzystamy z niego! Ale uzyskujemy dla Ciebie rezultaty, których nie mógłbyś osiągnąć, stosując wyłącznie gotowe narzędzia WordPress.

Sztuka tworzenia stron internetowych WordPress polega na tym, by przystosować te rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb – i to na każdym poziomie serwisu:

Tworzenie stron internetowych WordPress, wdrażamy wszystkie potrzebne funkcjonalności

Formularz kontaktu, live-chat, system dodawania komentarzy, składania zamówień, wyszukiwarki, porównywarki... Twoi użytkownicy mogą potrzebować wielu funkcji, które wykraczają daleko poza zwykłe przeglądanie treści strony. Dzięki wtyczkom WordPress i odpowiednim modyfikacjom programistycznym wdrożymy każdy oczekiwany przez Ciebie element serwisu.

Tworzenie stron internetowych WordPress, ułatwimy Ci zarządzanie stroną internetową

Tworzony przez nas serwis jest wygodny nie tylko dla Twoich użytkowników, ale także dla Ciebie. Bez trudu zaktualizujesz treść strony, uzupełnisz teksty czy też stworzysz nowe zakładki w ramach istniejącego szablonu strony. Nauczymy Cię obsługi WordPressa w taki sposób, abyś mógł zarządzać swoją stroną internetową we własnym zakresie.

Tworzenie stron internetowych WordPress, dostarczamy nowoczesne i bezpieczne strony www

Tworzenie stron internetowych WordPress rekomendujemy także ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania serwisu. Twoja strona w WordPress nie starzeje się, ponieważ korzystasz z systematycznych aktualizacji. Nowe wersje serwisu są także odporniejsze na zagrożenia, takie jak ataki hakerskie czy wirusy. WordPress gwarantuje także zgodność z systemami operacyjnymi i urządzeniami, na których użytkownicy będą wyświetlać Twoją stronę.

Tworzenie stron internetowych WordPress, nadajemy serwisowi czytelny i estetyczny wygląd

Solidnie skonstruowaną stronę ujmujemy w efektowne „opakowanie” w postaci nowoczesnego interfejsu graficznego. Tu również możemy skorzystać z bogatej bazy narzędzi – szablonów WordPress – a następnie w dowolny sposób je zmodyfikować, według Twoich potrzeb.

Tworzenie stron WordPress jest usługą, której szukasz!

Nie musisz w żaden sposób przygotowywać się do rozmowy ani samodzielnie wypełniać briefu. Wszystkie kwestie związane z wyglądem i funkcjonalnościami strony możemy ustalić wspólnie. Przejmujemy na siebie zarówno poznanie potrzeb przyszłych użytkowników strony, jak i zbadanie Twoich wymagań jako przyszłego administratora.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – pomożemy we wszystkich działaniach związanych z tworzeniem strony WordPress.

Tworzenie strony WordPress to proces bardzo zhierarchizowany. Polega na wykonaniu po sobie kilku, a niekiedy kilkunastu działań. Działań, które można podzielić na kilka etapów.

Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron WordPress, etap 1. Tworzenie koncepcji strony

Na tym etapie nikt nic nie koduje. Raczej potrzebne są duże umiejętności graficzne, z zakresu tworzenia doświadczenia klientów. Na tym etapie bardzo przydatne są samoprzylepne żółte karteczki, flamastry, ołówek, gumka oraz duża ściana. Jeżeli Twoja nowa strona WordPress ma być wykonana w oparciu o szablon. Nie potrzebujemy wykonywać tych wszystkich działań. wystarczy, że wskażesz nam, który szablon mamy wybrać.

Tworzenie stron WordPress, etap 2. Tworzenie grafiki strony

Na podstawie opracowanego modelu strony www graficy tworzą obrazy, które będą wykorzystane na stronie www WordPress. Powstają ikony, piktogramy, tworzone lub kupowane są obrazy. Wszystkie elementy graficzne muszą razem współgrać. Elementy graficzne muszą być wykonane w tej samej tonacji, nawiązywać do logotypu, charakteru strony www oraz użytkowników. W czasie prac powstaje kilka kolejnych wersji, które posiadają coraz więcej elementów, stanowią coraz bardziej spójną całość. Czynności są wykonywane tak długo aż powstanie całość, która zaspokoi Twoje oczekiwania i potrzeby.

Tworzenie stron internetowych WordPress, etap 3. Kodowanie strony

Stworzona grafika jest wykorzystywana na stronie www WordPress. Jest to jej opakowanie wizualne. Zapleczem strony www jest baza danych, najczęściej jest to MySQL oraz system zarządzania treścią WordPress. Podpowiemy Ci, jaki system CMS jest lepszy dla Ciebie.

Tworzenie stron WordPress, etap 4. Testowanie tworzonej strony.

Na tym etapie Ty już widzisz tworzona stronę WordPress. Nie widzą jej jeszcze internauci. Na tym etapie każda osoba z Twojego zespołu oraz my sprawdzamy wszystkie mechanizmy oraz funkcje, które posiada Twoja nowa strona www WordPress. Szukamy i naprawiamy błędy.

Tworzenie stron WordPress, etap, 5. Upublicznienie strony www.

Zgłaszamy stronę www do zindeksowania przez różne powszechnie znane przeglądarki Google, Bing, Yahoo. Prosimy je, aby zindeksowały stronę www. Od tej chwili wszyscy są w stanie zobaczyć Twoją nową stronę w internecie. W taki sposób tworzymy strony WordPress.

Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie stwarza firmom najpopularniejszy na świecie CMS, warto znaleźć agencję lub firmę IT specjalizującą się w tego typu projektach. U nas istnieje cały osobny dział usług pod hasłem tworzenie stron WordPress Warszawa. Stworzyliśmy go, aby oddzielić strony www, które powinny bazować na wspomnianej technologii, od serwisów, do których ta platforma się nie nadaje. Kluczem do wyboru jakichkolwiek metod pracy, platform czy też CMS-ów powinna być bowiem użyteczność w realizacji określonego celu i zdolność do spełnienia oczekiwań przyszłych użytkowników. Skoro wiele firm decyduje się obecnie na tworzenie stron w Warszawie to znaczy, że przedsiębiorcy docenili walory tej technologii i mają świadomość, w jaki sposób może ona wspierać ich działania.

WYBRANE REALIZACJE WDRAŻANE / MODYFIKOWANE NA PRZESTRZENI OSTATNICH 3 LAT

 • OZNAKOWANIE POZIOME

  OZNAKOWANIE POZIOME

  Prosta, kompaktowa strona oparta na CMS WordPress. Dopasowanie do urządzeń mobilnych (RWD).

 • PRIME COLLECT

  PRIME COLLECT

  Wielojęzyczna strona internetowa WordPress zintegrowana z bardzo rozbudowanym, dedykowanym systemem dla potrzeb windykacji międzynarodowej. Dopasowanie do urządzeń mobilnych (RWD).

 • KIOSK POLIS

  KIOSK POLIS

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress połączona z zewnętrznym zaawansowanym systemem porównywania i zakupu polis. Witryna w całości responsywna (RWD). Interaktywna mapa bankomatów oraz wdrożony tryb HTTPS na na wszystkich podstronach.

 • BENEFIT SOLUTION

  BENEFIT SOLUTION

  Średniej wielkości witryna w całości zaprojektowana i wdrożona od podstaw na CMS WordPress. Większość treści prezentowana jest na stronie głównej - strona typu one page. Witryna w całości dostosowana według wymagań RWD.

 • IBBY MEDIA

  IBBY MEDIA

  Estetyczna strona internetowa na CMS WordPress typu One-Page. Rozbudowana galeria z możliwością publikacji filmów oraz zdjęć.

 • STUDIO M

  STUDIO M

  Strona internetowa na silniku WordPress. Szablon typu One Page, optymalizacja pod kątem SEO.

 • KANCELARIA NOTARIALNA

  KANCELARIA NOTARIALNA

  Strona internetowa na systemie CMS WordPress. Prosta, estetyczna witryna dla potrzeb usług notarialnych.

 • WRÓĆ DO FORMY

  WRÓĆ DO FORMY

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Serwis bazujący na szablonie TemplateMonster. Kilka autorskich modyfikacji.

 • DEBTUS

  DEBTUS

  Strona internetowa zaprojektowana i wdrożona od podstaw na silniku CMS WordPress. Rozbudowane formularze kontaktowe, indywidualny projekt graficzny i kilka innych modyfikacji.

 • ENERGETUS

  ENERGETUS

  Strona internetowa oparta o CMS WordPress. Indywidualny projekt graficzny, zmieniona strona główna oraz kilka innych autorskich modyfikacji.

 • PAAR

  PAAR

  Strona internetowa na CMS WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz kilka drobnych modyfikacji.

 • MUSIC PLEASE

  MUSIC PLEASE

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz kilka drobnych autorskich modyfikacji.

 • KUPFER SCHODY

  KUPFER SCHODY

  Strona internetowa oparta na CMS WordPress. Estetyczna, biznesowa szata graficzna oraz rozbudowana treść, czyni witrynę bardzo atrakcyjną dla użytkownika.

 • INTRANS PRZEPROWADZKI

  INTRANS PRZEPROWADZKI

  Strona internetowa na silniku WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz profesjonalny biznesowy układ.

 • BLOG – JANGAR

  BLOG – JANGAR

  Blog na systemie WordPress. Optymalizacja pod urządzenia mobilne oraz integracja ze sklepem internetowym jangar.pl

 • CEF INTERNATIONAL

  CEF INTERNATIONAL

  Estetyczna, minimalistyczna strona wykonana na silniku WORDPRESS. Zoptymalizowana pod urządzenia mobilne.

 • ODKRYJ GRUZJĘ

  ODKRYJ GRUZJĘ

  Strona internetowa oparta o CMS WordPress, zbudowana dla potrzeb dużej kampanii multimedialnej promującej wypoczynek w atrakcyjnych rejonach Gruzji.